مقررات

الف) استفاده از فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

1) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@azmaparsian.com  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3) كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

4) فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل  مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

5) تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا  برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

6) سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

7) ارتباط فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان با کاربران از طریق azmaparsian.com  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...)  صورت می پذیرد.

8) فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی  المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ب) شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان، سایت azmaparsian.com  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1) فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان درج نموده است.

2) فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

3) ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال، بسته بندی و بیمه کالا است.

4) مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

5) در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

6) خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

پ) شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده تهران و شهرستانها از طریق پست پیشتاز انجام می شود.

ت) حمل، بسته بندی و ارسال کالا

1) حمل کلیه سفارشات توسط پست پیشتاز جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط آن را ندارد.

2)ب رای هر محموله یک شماره رهگیری توسط شرکت پست ج.ا.ا صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت:http://itemtracking.post.ir   که متعلق به پست ج.ا.ا است استفاده نمائید.

3) مدت زمان تحویل محموله ها تا 3 روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.

4) مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به شرکت پست ج.ا.ا به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

5) ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور شرکت پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

6) هزینه بسته بندی و ارسال به هنگام سفارش از خریدار دریافت شده است. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست ج.ا.ا و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ث) شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف)برگشت کالا (حق انصراف)

1) قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2) بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی شرکت توسعه آموزش های مدیریت آزما پارسیان بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک).

ب)گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت 6 ماه پس از ارسال آن می باشد و چنانچه محصول مورد نظر دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام نماید تا محصول مجدداً به خریدار ارسال گردد. اگر چنانچه محصول قبل از 6 ماه از خرید دچار نقص فنی گردید فروشنده ملزم به تعویض آن می باشد.